EĞİTİMTÜMÜ

Altcoinler Yakılıyor

Altcoinler Yakılıyor

Piyasadaki işlem hacmine göre dünyanın en önde gelen ve en büyük kripto para borsalarından birisi olarak bilinen Huobi, uzun bir süre önce yepyeni bir yapılanma içine girdi. Tron kurucusu, aynı zamanda Justin Sun’ın Huobi borsasının da yöneticisi olması, borsanın tam olarak değişmesini sağlamış gibi görünüyor.

Huobi borsası, başarılı kripto gazetesi Wu Blockchain‘in de aktardıklarına göre Huobi token (HT) yakımı gerçekleştiriyor. 4. çeyrekte ise, toplamda 653 bin tane HT yakımı gerçekleştiren Huobi, yatırımcıların daha çok dikkatini çekiyor.

Büyük Altcoin Yakımları Devam Ediyor

Huobi borsası, başarılı kripto para gazetesi olarak bilinen Wu Blockchain‘in de aktardıklarına göre büyük bir Huobi token (HT) yakımı gerçekleştirdi. Aynı zamanda 4. çeyrekte ise, toplamda 653 bin adet HT yakımı gerçekleştiren Huobi, yatırımcıların da dikkatini çekiyor.

Huobi token (HT), alanında lider olan kripto para birimi Bitcoin‘in son zamanlardaki yükselişlerinden sonra volatil bir şekilde değer kazandı. Fakat Huobi’nin HT token yakım duyurusuna ise, herhangi bir kayda değer tepki vermedi. 2022 yılının 4. çeyreği süresince kademeli bir şekilde yakım yapan Huobi, ilerleyen zamanlarda da borsa gelirlerinin bir bölümünü HT yakımları için ayırmaya devam edeceği düşünülüyor.

Bitcoin 100 Bin Dolara Yükselebilir

SkyBridge Capital‘in kurucusu olarak bilinen Anthony Scaramucci, 2023 yılında bitcoin için önemli bir “toparlanma yılı” olacağını ve gelecek 2-3 yıl içinde de Bitcoin fiyatının 50.000-100.000 dolar seviyelerinde işlem görebileceğini ifade etti.

Aynı konferansa katılım sağlayan yatırımcılar arasında yer alan Bill Tai ise, bitcoin fiyatında hala biraz daha aşağı yönlü bir hareket beklediğini ifade etti. Bitcoin fiyatının buralarda dip yapması ihtimali bulunduğunu söyleyen Tai, fiyatın yeniden sıçramasından önce 12 bin dolar seviyesine kadar gerileyebileceğini de ifade etti.

Coin Shares baş stratejisti Meltem Demirörs de bitcon fiyatının altında 20 bin – 15 bin dolar, yukarısında ise 25 bin – 30 bin dolar civarında hareket etmesinin muhtemel olduğunu ifade edildi.

Bitcoin Fiyatını Anlamak İçin Dikkatle Takip Edilmesi Gereken 7 Gösterge!

En büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) 2022 yılından itibaren çok önemli düşüşler yaşadı. Ne kadar Bitcoin 2023 yılına çok olumlu bir başlangıç yapmış olsa da, ilerleyen zamanlarda bu yükselişlerin devam edip edemeyeceğine ise, ekonomik veriler karar verecek gibi duruyor.

Bu haftadan itibaren kripto para sektöründe sert yükselişlerin yaşandığı dikkat çekti. Önümüzdeki hafta özelinde de yine volatil hareketlerin devam edeceği düşünülüyor. Önümüzdeki hafta için yaşanacak en kritik gelişmelere bakıldığında da pazartesi günü ABD borsalarının kapalı kalacağı dikkat çekiyor. Martin Luther’i anma günü nedeni ile bir süre kapalı kalacak olan borsalar, kripto para varlıkların da volatil hareketlerini önemli ölçüde önleyebilir. İçinde en az 0.01, 0.1 ve 1 BTC yer alan benzersiz Bitcoin adreslerinin sayısına bakarak yatırımcıların inancı ile ilgili bir çıkarımda bulunulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu