EĞİTİMEKONOMİ

Online E-Ticareti Ve Ekonomik Takvim Kullanımı

Online E-Ticareti Ve Ekonomik Takvim Kullanımı

E ticaret brokerleri için gelişmiş çözümleri bulabileceğiniz çözümleri ile işinizi çok daha profesyonel bir düzleme taşıyabilirsiniz. Beyaz etiket çözümleri ile tamamen markalı e-ticaret platformu başlatabilirsiniz. Tüm müşteri bilgilerini entegre edebileceğiniz e-ticaret ile hepsini bir araya getirebilirsiniz. e-ticaret lisansı ile yasal olarak çalışabilirsiniz. e-ticaret Pazarlama ile işinizi büyütmek için optimize edilen e web sitenizi satın alabilirsiniz.

Her Ölçekteki Yatırımcı için Online E Trading

İlk yıllarda e sadece ticari ve finans amaçlı kurulan kuruluşlara ve geniş çaplı yatırımcılara açıktı. İnternet teknolojisinin gelişmesi ive online data işlemlerinin çıkması ile daha küçük işletmeler ve özel yatırımcılarda online e-ticaret giriş yapabiliyor. E brokerleri 24 saat boyunca güncel bilgiler sunabiliyor. Online hesaplar açılabilir ve bu hesaplarda paypall, kredi kartı gibi ödemelerle online yatırım emirleri verilebilir. Müşterilerde yatırımların gelişmesini online olarak takip edebiliyor.

E Ticaretinin İşlem Hacimleri

Online e yatırım hizmeti sunan her şirketin farklı politikaları olur. Bazı şirketler 5000, 10000, 50000 dolarlık bir asgari yatırım alt limiti belirler. Bazıları ise 200 ile 500 dolar arasında mini hesap yatırımı denilen hesaplarla piyasalara giriş sağlanabiliyor. Yüksek profilli yatırımcılar ise kişiselleştirilmiş ve özel hizmetler verilmektedir. Bu şekilde yatırımcılar yatırım danışmanı tahsis ediliyor.

E Ticareti için Deneme Hesabı

E-TİCARET çözümleri arasında e piyasalarına yeni girenler için deneme hesabı sunulmaktadır. Deneme hesabı açarak para yatırmadan hayali paralar ile sistemin nasıl çalıştığını inceleyebilirsiniz. Elde edilen kar ve zararda hayali olacaktır. Bu şekilde deneme hesapları kullanarak E-TİCARET platformunu inceleyebilirsiniz.

E Ekonomik Takvim ile E Ticareti

Dünya çapındaki göstergeler, ekonomik etkinlikler eş zamanlı olarak sağlanır. Bu etkinliklerin eş zamanlı olarak sağlandığı online e-ticaret kriterleri şunlardır: 42 ülkeden 1000 etkinlik,veri yayınlandığında otomatik olarak yenilenme, Yayınlanmadan önce geri sayım, kapatılabilir sesli uyarı, mobil kullanıma uygunluk, tarihsel grafik, ilgili raporlar ve haberler ve filtrelerdir.

E Ticaretinde Ekonomik Takvim Neden Kullanılmalıdır?

*Güvenilirdir: E piyasası içindeki doğru, güncel ve eksiksiz eş zamanlı bu ekonomik takvim haftanın 5 günü 24 saat güncellenir.

* İşlem yaparken kullanışlıdır. Bu takvim ile kötü sürprizlerden kaçınabilirsiniz.

E Ekonomik Takvim Nasıl Okunur?

Zamanlama: Bu takvimde bütün veriler günlere bölünerek ve kronolojik sırada görüntülenir.

– Para Birimleri: Verinin yayınlandığı ülkeyi işaret eden bayrak simgesi vardır. Onun yanında yer alan para birimleri görebilir. Etkilenen para birimlerini hızlı bir şekilde tarayabilirsiniz.

Volatilite: Sarı- kırmızı ve turuncu çubuklara volatilie denir. Vol olarak kısaltılır. Bu değer verilerin para birimleri üzerindeki beklenilen etkisini göstermektedir.

– Açıklanan- Beklenti- Önceki: Son yayınlanan veri önce miktardır. Göstergeler için beklenti numarası girilebilir. Bu şekilde rakamın sonucu üzerinde uzmanların genel fikir birliği görülür.

E piyasalarına yeni başlayanlar için online e-ticaret kullanımı önerilir. Özellikle bu piyasanın acemileri için piyasa içindeki terimleri öğrenme ve uygulama aşamaları tek tek denenmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu